stat4u

Kontakt ze mną (GG)
Blog > Komentarze do wpisu
Plany na przyszłość

Jak na razie planem numer jeden jest utworzenie odrębnej strony o ryżowcach (takiej na wzór Katarzynek), o której myślę już od dawna. Powód jest prosty - znacznie łatwiej taką stronę się przegląda, wszystko jest poukładane. Ze względu na to, że teraz nie będę miała czasu na częste aktualizacje taka strona byłaby idealna. Więc już poszukuję odpowiedniej, prostej domeny.

A oto zdjęcie punktu drugiego. To raczej plan na daleką przyszłość. Albo nie tak daleką ;) zależy jak pójdzie na nowej uczelni.

Motylik

Nie mam pojęcia jak go zdobyć, podobno czasem można na Pszczyńskiej Giełdzie Ptaków kupić jego "brata" Motylika krasnouchego.

Ten cudny ptak, którego chciałabym hodować, nazywa się Motylik Błękitnogłowy. Kupię parkę lub jedną sztukę :)

Motyliki ponoć trudno się rozmnażają (pewnie stąd taka mała ilość na rynku). Ale zdecydowanie podbiły moje serce! Jakby ktoś gdzieś widział to poproszę o kontakt.

Plan numer trzy to duża woliera dla wszystkich moich podopiecznych. Taka zewnętrzna. Na razie idzie zima, ale może uda się w przyszłym sezonie coś wykombinować?

środa, 01 września 2010, pozytyw.ka

Polecane wpisy

  • Nowa Ryżowcowa Strona!!!

    Serdecznie zapraszam na nową stronę poświęconą Ryżowcom! Strona w budowie, jednak już pojawiły się na niej interesujące informacje. Łatwiejsza nawigacja, więcej

  • Sprzedam ryżowce

    Ze względu na zmianę trybu życia sprzedam okazyjnie część moich ryżowców. Tylko w dobre ręce! - 1 beżowy samiec ryżowca - 8-mio miesięczny. Ptaki są wesołe i zd

  • Ryżowiec węglem na papierze

    Dziś dostawa z animalii. Mażna by otworzyć teraz hurtownię, bo mam zapas na co najmniej miesiąc. Kupiłam wszystko, czego ostatnio ubyło (dodatki witaminowe, kol